Vážený zákazníku,

od 17.12.2020 (14:00hod.) do 3.1.2021 neprobíhá vyřizování objednávek z našeho e-shopu.
Ani u objednávek učiněných do 17.12.2020 však z důvodu přetížení dopravců nemůžeme zaručit doručení v tomto kalendářním roce.

Děkujeme za pochopení
KDS Sedlčany
Souhlasím...
KVALITA, DŮVĚRA, SPOLEHLIVOST...
70 let
Souprava kuchyňských nožů
kings row
fb

O firmě


Vážení obchodní přátelé,

dovolujeme si Vám nabídnout sortiment výrobků firmy KDS Sedlčany, která má dlouholetou tradici a zkušenosti v oblasti nožířského zboží.

KDS bylo založeno 27. prosince 1950 a těžiště jeho výroby spočívá v sortimentu kuchyňských a řeznických nožů, kuchyňského a řeznického náčiní, nůžek pro domácnost a řezných dílů pro masové strojky a kuchyňské roboty. Při výrobě se používá hutní materiál převážně zahraniční provenience, a to zejména z Francie. Rukojeť výrobků je z vysoce kvalitního a zdravotně nezávadného polypropylenu.

Vážení spotřebitelé, obchodníci a podnikatelé,

prosím, kontaktujte naše obchodní oddělení eventuelně sjednejte osobní návštěvu u nás. Rádi Vám poradíme, seznámíme s kompletním sortimentem výroby a dohodneme obchodní podmínky.

Pokud požadujete provedení odborného servisu na nožířské výrobky, kontaktujte nás přímo na adrese: KDS, Sedlecká 570, servis nož. výrobků, 264 01 Sedlčany  >> zobrazit na mapě

Můžete využít i našich sběren na firemních prodejnách v Sedlčanech, Benešově a v Příbrami .    

V případě potřeby zasíláme zboží na dobírku.


Celý sortiment výrobků  KDS Sedlčany si můžete prohlédnout, vyzkoušet a zakoupit v podnikových prodejnách .