Vážený zákazníku,

ve dnech 19.12.2018 – 2.1.2019 neprobíhá vyřizování objednávek z našeho e-shopu. Objednávky učiněné v tomto období budeme vyřizovat od 3.1.2019, počítejte tedy prosím s prodlouženou dobou dodání.

KDS Sedlčany
Beru na vědomí...
QUALITY, TRUST, RELIABILITY...
vizuál kds
Souprava kuchyňských nožů
kings row
fb
Magnetický stojan - novinka

Christmas contest with KDS!

[23. 11. 2018 11:05:29]
Christmas contest with KDS!

Soutěžte s námi o předčasný vánoční dárek! V naší soutěži můžete výhrát kvalitní kuchyňské nože a další nožířské výrobky, dle Vašeho výběru.

Stačí, když nám emailem zašlete odpověď na soutěžní otázku v závěru tohoto článku. Z obdržených správných odpovědí vylosujeme 3 šťastné výherce. Podrobnější informace níže.


Ve dnech  26. listopadu až 6. prosince 2018 s námi můžete soutěžit o výrobky z našeho sortimentu, dle Vašeho vlastního výběru. Stačí nám zaslat odpověď na soutěžní otázku uvedenou na konci tohoto článku. Odpověď na tuto otázku zjistíte při bližším prostudování našich webových stránek. Ze správných odpovědí vylosujeme  3 výherce, jejichž jména oznámíme po skončení soutěže opět zde v sekci novinek.

Správnou odpověď zašlete e-mailem na adresu soutez@kds.cz nejpozději do 6.12.2018. Dále v e-mailu uveďte Vaše jméno a úplnou korespondenční adresu, na kterou Vám má být v případě výhry zaslána soutěžní cena. Do předmětu e-mailu uveďte: Soutěž.

Další podmínky soutěže najdete zde.

 

Soutěžní otázka:  Uveďte přesnou délku čepele vyobrazeného nože.


 

 

Ceny pro vítěze:

1.Místo: Libovolný výrobek/výrobky z našeho sortimentu v celkové hodnotě do 2000 kč *

2.Místo: Libovolný výrobek/výrobky z našeho sortimentu v celkové hodnotě do 1000 kč *

3.Místo: Libovolný výrobek/výrobky z našeho sortimentu v celkové hodnotě do   750 kč *

 

*Výhru lze čerpat pouze ve zboží, rozdíl mezi hodnotou vybraného zboží a uvedenou maximální hodnotou výhry se neproplácí.

« Back to current informations